top of page

איך להתלבש לצילום תדמית?

סגרתם צילום תדמית מקצועי.

ישנם כמה דברים שכדאי לתאם מראש עם הצלם: מי מצטלם, איפה, לאיזה מטרה אתם זקוקים לצילומים, כמה צילומים ערוכים אתם מקבלים בסוף, מה כדאי ללבוש והאם ישנם אביזרים נוספים הנחוצים להצלחת הצילום.


בפוסט הזה אספר לכם מה כדאי ללבוש ואיך להתכונן בכל הנוגע לטיפוח אישי.

ביגוד לצילומים

אני ממליצה להכין את הבגדים ואת עצמכם לפחות יומיים לפני הצילומים.

כדי להגיע מוכנים, שאלו את עצמכם:

מהי מטרת הצילום? האם הוא מיועד להופיע באתר אינטרנט של החברה, בפרסום של כנס, הגשת מועמדות לתפקיד או שיווק ברשתות החברתיות.

מהו קוד הלבוש המקובל בתחום שלכם? שרוול ארוך או קצר, חליפה ועניבה או טי-שרט, צבעוני או מאופק? ספורטיבי או אלגנטי?


ישנם מספר כללי אצבע הנכונים לכל התחומים:

- בגדים מגוהצים תאורת הצילום עלולה להדגיש קמטים בבגד, וזה בולט במיוחד בבגדים מחוייטים. דאגו לגהץ את הבגדים גיהוץ איכותי ולהביא אותם על קולב. חולצה שגוהצה, קופלה והונחה בתוך תיק, כבר לא תיראה טוב בצילום...

- צבעים מגוונים רצוי שהתמונות הערוכות תהיינה במגוון רחב של בגדים וצבעים. בחרו 2-3 צבעים שמחמיאים לכם והביאו חולצה/שמלה אחת מכל צבע. כאן כדאי לציין שצבע שנראה טוב בעין, לא תמיד מצטלם טוב, לכן כדאי שתהיינה חלופות. בהקשר הזה, המנעו מתלבושות בגוונים שחור ולבן (אלא אם אתם עורכי דין).

- דוגמאות עדינות כדי לשמור את הפוקוס על הפנים שלכם, מומלץ לבחור בדים בעלי דוגמא עדינה ושאינה בולטת מדי. הדבר נכון לכל פרטי הלבוש - החל במכנסיים, חצאית, שמלה, עניבה, חולצה וז׳קט.

- בדים שאינם שקופים או מבריקים תאורת הצילום יכולה לגרום לבדים מסויימים להראות שקופים או מבריקים יותר ממה שהם נראים באור רגיל. אם יש לכם בגדים שקופים או מבריקים שאתם ממש אוהבים, הכניסו אותם למזוודה, אבל דאגו להביא גם חלופות, למקרה הצורך.


רגע, מזוודה? אמרתי מזוודה?

כן!!! אל תהססו להביא לסטודיו מזוודה קטנה. עדיף שיהיה קצת יותר, מאשר קצת פחות.טיפוח אישי


כלל ראשון - אל תסמכו על פוטושופ. הגיעו לסטודיו מטופחים ורעננים.

אמנם פוטושופ היא תוכנה מופלאה שיודעת לעשות הרבה דברים, אבל לא כל הצלמים יודעים לבצע תיקונים מורכבים וכמובן, עדיף שהמקור, כלומר אתם, יראה הכי טוב שאפשר בזמן הצילום.

מוזמנים לקרוא עוד על נפלאות וחסרונות הפוטושופ כאן


נשים

איפור, סידור של שיער וגבות.

כמה מילים על איפור לנשים אני כמובן ממליצה על ידיה המיומנות של מאפרת מקצועית, אבל יש נשים שנרתעות מאיפור מקצועי ומעדיפות לאפר את עצמן. אם את מתאפרת ביום-יום ויש לך מוצרים בסיסיים כמו מייקאפ, סומק, מסקרה ושפתון, את יכולה לבוא מאופרת. אם את מגיעה מאופרת, הביאי את מוצרי האיפור שלך איתך לטאצ׳ אפס.


גברים

גילוח טרי ותספורת

כמה מילים על איפור לגברים ביום צילום של צוות הכולל נשים וגברים, אני ממליצה להזמין מאפרת וככה כולם מרוצים. גבר שמגיע לבד לצילומים אינו חייב להתאפר. מספיק קצת פודרה, שאני מחזיקה בסטודיו, כדי לבטל הברקות בפנים.


שורה תחתונה

מצרפת לשימושכם את הנחיות הלבוש של הסטודיו. אם יש לכם שאלה, אני פה :)


מה ללבוש לצילום תדמית -נשים - סטודיו כות
.
Download • 676KB
מה ללבוש לצילום תדמית -גברים - סטודיו כו
.
Download • 674KB
מה ללבוש לצילום תדמית - מנהלות ומנהלים -
.
Download • 632KB

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page