״חשוב יותר שיהיה לך 'קליק' עם אנשים מאשר 'להקליק'

על המצלמה״

אלפרד אייזנשטאדט

שמי שני, אני בת 45, חיה בתל-אביב, בזוגיות ואמא לשניים.

 

אני בעלת תואר ראשון בצילום ועוסקת בתחום כבר שבע-עשרה שנים. לאחר סיום לימודי נסעתי לפריז, שם השלמתי תואר שני בתולדות האמנות. במקביל לסטודיו כותרת - צילום תדמית לעסקים, אני עוסקת באמנות. בשני התחומים אני מצלמת אנשים - פורטרטים וצילומי גוף. 

 

התחלתי לצלם בגיל מאוד צעיר מתוך אהבה גדולה לאסתטיקה. בתחילת דרכי עבדתי כאסיסטנטית בסטודיו לאופנה, אבל מהר מאוד גיליתי שמעניין אותי לצלם את האנשים ה׳אמיתיים׳, שהמבט שלהם משדר את החיים, ולא את אלו שנולדו עם הפנים והגוף המושלם. ההחלטה הזו הובילה אותי לצלם, בין היתר, את עצמי בשלבים שונים בחיים. כך גיליתי את הכוח המעצים של הצילום. אחרי שנים של צילום עצמי (בתחום האמנות בעיקר), אני יודעת איך זה מרגיש לעמוד משני צידי המצלמה. לכן, אני מבטיחה לכם שחווית הצילום תהיה נעימה ומעצימה.

 

אני מאמינה שצילום פורטרט איכותי הוא כלי נפלא ליצירת קשר אישי ורכישת אמון. זו הזדמנות לשדר ללקוחות שלכם את המהות של העסק שלכם ולבדל אותו מעסקים מתחרים. בין אם אתם מנהלים עסק גדול או קטן, פורטרט עסקי שלכם, של כל אחד מצוות העובדים וצילומי אוירה במשרד, יעשו את ההבדל! 

כדי להשלים את התמונה - אצלם עבורכם גם מוצרים, אתעד את הכנסים והשתלמויות ואם תחליטו לפנק את העובדים שלכם - יש אפילו פעילות כיף מגבשת לעובדים. 

אשמח להיות חלק מההצלחה שלכם.

 

052 896 0581  
 

כל הזכויות שמורות לסטודיו כותרת

  • Wix Facebook page