top of page

צילום צוות לאתר

צילום צוות לאתר אינטרנט – המדריך השלם

בעידן בו אנו חיים, קיימת חשיבות גבוהה לנראות ולתדמית של חברה ברשת. פעמים רבות, הנראות של אתר החברה יכולה להפיל או להרים עסקים בתחומים שונים ואף לשנות את דעת הקהל.

כדי לבנות אתר מרהיב ואינטראקטיבי מבחינה ויזואלית, יש לעשות מספר רב של פעולות שכדאי לבצע בליווי אנשי מקצוע בתחומים שונים כמו מעצבים גרפיים, מתכנתים ועוד.

אחד מהפרמטרים החשובים ביותר הוא הצגת צוות החברה, בין אם מדובר רק בצוות הניהולי או בכל צוות החברה. צילום הצוות עם צלם מקצועי יכול לספק ערך מוסף משמעותי לאתר החברה ולסייע לגולש לקשר שם ופנים לבעלי התפקידים השונים.

 

 

 

 

מדוע כדאי לצלם את הצוות עם צלם מקצועי?

 

איכות: צלם מקצועי יספק תמונות באיכות גבוהה, שיציגו את הצוות כמקצועי ומוביל בתחומו.

אמינות: חברה שמציגה באופן אחיד ומהוקצע את הצוותים השונים שלה, משדרת אמינות, מקצועית ופתיחות עם הגולשים (הלקוחות הפוטנציאליים בעיקר).

ייחודיות ואישיות: צלם מקצועי בעל ניסיון יכול להביא לידי ביטוי את הייחודיות והאישיות של כל חבר בצוות דרך התמונה. זה יכול לעזור לקהל היעד להתחבר לצוות ולהרגיש קרוב עוד בשלב ההיכרות.

חסכון בזמן: צלם מקצועי יודע כיצד ללכוד את הרגע הנכון ואיך להפיק תמונות יוצאות מן הכלל בצורה מהירה ויעילה. זה יכול לחסוך לצוות החברה המון זמן ומאמץ בניסיון לצלם את עצמם בצורה מקצועית.

שיווק: צילומי הצוות יכולים לשמש כלי שיווק חזק ומוצלח לחברה, מעבר לתמונות הצוות באתר. התמונות מאפשרות לקהל היעד להתחבר בצורה חזקה וחיובית לצוות ולחברה.

 

איך עושים את זה?

 

בדיוק כמו בתחום אחרים בחיים, גם כאן התהליך וההתאמה של כל החלקים היא קריטית להצלחה. ישנם מספר דברים שחשוב לבדוק יום הצילום עצמו:

 

חיפוש והשוואה – איתור צלם מקצועי עם ניסיון ותיק עבודות, המתמחה בצילום צוותי עובדים, יכול להיות מאתגר. חשוב לא לדלג על השלב הזה ובאמת להקדיש זמן ומאמץ לאיתור הצלם המדויק עבור החברה - הוא יכול לעשות את כל ההבדל. אחרי איתור של כמה צלמים פוטנציאליים, כדאי לבדוק את תיק העבודות שלהם ולקרוא ביקורות והמלצות מלקוחות קודמים, כדי לקבל תמונה מלאה.

תיאום ציפיות – מומלץ לקיים פגישה עם הצלם המועמד או לפחות לשוחח בטלפון כדי לדון בדרישות ובמטרות הצילום. בשיחה מומלץ להעלות נושאים כמו: לוקיישן - היכן מצלמים, כמה אנשים, כמה נשים וכמה גברים,  האם נדרש איפור, מהו סגנון הצילום הרצוי, אם יש עדיפות לרקע בצבע מסוים וכל הפרטים הקטנים שיסייעו להבנה מוחלטת בין שני הצדדים.

חוזה – חשוב לכלול בחוזה העבודה את תנאי התשלום עם הצלם, עלות הצילום, כמות התמונות המסופקות, היקף העריכה, זמן המסירה וזכויות השימוש. טרם החתימה, יש לוודא ששני הצדדים מבינים ומסכימים על הכתוב בו.

תכנון ושיתוף פעולה – תכנון יום הצילום מבחינת שעת התחלה, לבוש המצולמים, אופן ההגעה של המצולמים, כמה זמן מוקדש לכל מצולם וכל הפרטים הטכניים הנדרשים.

התאמה ועריכה – לפני תחילת הצילומים, יש לבדוק עם הצלם אפשרות להתאים את התמונות לעיצוב האתר. ניתן לבקש תמונות בפורמט מסויים (אורך/רוחב) מסגור, רמת העריכה, האם נדרשת צריבה וכו׳. חשוב לוודא שהצלם מבין את הדרישות ושהוא מודע לצורך להתאים את התמונות לרוח החברה ולמיתוג שלה.

הכנות לצילום – חשוב ליידע את צוות העובדים מספר ימים מראש על מנת שיוכלו להתכונן לצילום. כדאי לתת הוראות מדויקות בנוגע ללבוש מתאים, עיצוב השיער ואיפור אם נדרש...

יום צילום - ביום הצילום עצמו, הצלם יגיע ויפעל בהתאם לתוכנית הצילום שתוכננה מראש. חשוב ליצור אווירה נעימה ולעבוד בשיתוף פעולה עם הצוות על מנת להפיק את התוצאה הטובה ביותר. מומלץ למנות איש קשר מתוך החברה, שיעבוד בשיתוף פעולה עם הצלם וידאג לצרכיו ולצרכי המצולמים.

עריכה ובחירת תמונות - לאחר הצילום, נהוג לבחור את התמונות הטובות ביותר ועליהן לבצע את כל התיקונים והעריכות הנדרשים. התוצאה הסופית תהיה תמונות ערוכות ומוכנות להעלאה לאתר האינטרנט.

זכויות יוצרים והסכמות – חשוב לוודא קבלת כל ההסכמות המתאימות מכל צוות העובדים המופיעים בתמונות. חשוב להחתים אותם טרם הצילום על מסמך משפטי קצר שאומר שהם מבינים את מטרת התמונות ומסכימים לשימוש ופרסום שלהן באתר האינטרנט ובחומרים שיווקיים אחרים שהוסכמו מראש. כמו כן, באתרים מסויימים, נדרש טופס שחרור זכויות היוצרים מהצלם.

תחזוקה ועדכונים - כחלק מתהליך ניהול האתר, חשוב לבצע תחזוקה ועדכונים קבועים של התמונות, זאת בהתאם לשינויים בצוות העובדים או לצורך עדכון האתר.

אחסון וגיבוי – יש לוודא שמקבלים מהצלם עותקים איכותיים של כל התמונות שצולמו ונערכו. יש לשמור על העותקים במקום מאובטח ולדאוג לגיבוי מתאים.

סוג הקבצים – יש לבקש מהצלם לשמור את התמונות ברזולוציה גבוהה ובפורמטים שמתאימים לשימוש באתר כגון פורמט JPEG או PNG.

תיקונים - ייתכן ויהיה צורך בתיקונים לתמונות בשלב העריכה. יש לוודא ואף להכניס בחוזה, סעיף שאומר שהצלם מוכן לשתף פעולה ולערוך את התמונות בהתאם לצרכים.

תמיכה ושירות – בניית קשר טוב, אמין, מהיר ומין עם הצלם הוא קריטי להצלחת התהליך. 

צילום צוות לאתר בתל אביב – צילום מקצועי ואיכותי

 

בסופו של דבר, עבודה עם צלם מקצועי לצילום צוות עובדים לאתר האינטרנט שלך יכולה לספק תוצאות איכותיות ומרשימות. במקום להפוך את זה למטלה – הפכו את יום הצילום ליום כיף לגיבוש הצוות.

 

אל תשכחו לוודא ולתכנן ולתאם את הצילומים מראש ולבדוק את התנאים כגון זכויות היוצרים ומדיניות הפרטיות.

 

צילום מקצועי של צוות העובדים לאתר האינטרנט של החברה הוא השקעה מעולה לטווח ארוך שתחזק את התדמית המקצועית של החברה, תסייע בניית המותג ותשדר אמינות ללקוחות פוטנציאליים.

 

אם אתם מחפשים צילום צוות לאתר האינטרנט שלכם, הינכם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או התלבטות בטלפון 052-8960581.

צילום צוות לאתר
bottom of page