צילום תדמית עסקי

תמונת פרופיל לינקדאין, פייסבוק, ווטסאפ, אתר אינטרנט ופרסומים שונים

צילום תדמית עסקי

 

החלטתם לשדרג את העסק ולהשקיע בצילומי תדמית! 

מה זה בדיוק צילום תדמית? 

 

פורטרט עסקי או צילום תדמית משדר ללקוחות שלכם מי אתם ובמה אתם עוסקים.

 

קיימים מספר סגנונות לצילום תדמית: 

 

1. צילום פנים וחלק גוף עליון בסטודיו, על רקע חלק וניטראלי.

2. צילום סטודיו מבויים, דרכו ניתן ללמוד על העסק (לדוגמא: מעצבת אופנה עם בובת חייטים ומספריים).

 

3. צילום on location - צילום שמתבצע בסביבת העבודה שלכם. אפשר ללמוד ממנו על המשרד, הקליניקה או הסטודיו שלכם, האוירה, העיצוב וכו׳. 

 

אנו חיים בעידן עמוס בגירויים ויזואליים ויש משמעות עצומה לאופן בו העסק ואתם מיוצגים באינטרנט, ברשתות החברתיות, בעיתונות, בפרסום וכדומה. 

 

ידוע כי עין האדם נמשכת קודם לצבע ולצורה ורק אח"כ לטקסט. לכן חשוב שהמפגש הראשון של הלקוח הפוטנציאלי עם העסק שלכם, יהיה מבוסס על צילום איכותי המשדר מקצועיות ואמינות, ויזמין את הלקוח להמשיך ולהתעניין בשירותים שהעסק מציע. 

המטרה שלי היא ליצור עבורכם מאגר צילומים מגוון ומותאם ככל האפשר למסר שאתם רוצים להעביר. לשם כך, אני מציעה לכם להכין את עצמכם ליום הצילום ממש כאילו אתם מתכוננים לפרזנטציה חשובה.

 

קצת על תהליך העבודה:

 

בשיחת הטלפון הראשונה אבקש שתספרו לי עליכם, עיסוקכם, מי הלקוחות שלכם, מה המוצר שאתם מוכרים ובאיזה סגנון תרצו להצטלם. בנוסף, אתם מוזמנים לשלוח לי דוגמאות לצילומים שראיתם ואהבתם. כך נוכל לבחור ולתכנן עבורכם קונספט צילום מדויק לעסק ולקהל הלקוחות.

סשן הצילום מתבצע באוירה אינטימית בסטודיו, בבית, במשרד או בלוקיישן אחר. 

 

על סט הצילום תהיה גם מאפרת שתדאג להעניק מראה זוהר ורענן, המותאם לתאורת הצילום. 

 

אני מאמינה שתרגישו טוב יותר אם תראו תוצאות תוך כדי התהליך, לכן, במהלך הצילומים נעשה הפסקה או שתיים במהלכן נצפה יחד בצילומים ונבין אילו זויות צילום מחמיאות לכם. כך נהיה בטוחים שיש בידינו את הצילומים והלוקים הנכונים.

תוך 3 ימי עסקים ישלח אליכם קישור לצפיה בגלריית תמונות נבחרות, מתוכן תבחרו את התמונות הסופיות לעיבוד בפוטושופ. 

התוצאה - בנק תמונות איכותיות ומקוריות, מותאמות למי שאתם ולעסק שלכם, שישדרו לקהל הלקוחות מסר ברור ומדויק.

אל תוותרו על צילום פורטרט מקצועי של צוות המשרד שלכם!

אנחנו יודעים כמה יקר זמנכם, לכן ממליצים לכם לתכנן את יום הצילום במשרדכם. בעמדת הצילום שתוקם במשרד תעבוד מאפרת ותתאים לכל אחד מאנשי הצוות איפור מיוחד לצילום פורטרט, באופן שידגיש או יטשטש את מה שצריך. אם תעדיפו לקחת כמה שעות של שקט מהמשרד, נוכל לארח אתכם לצילומים בסטודיו הנמצא בתל-אביב. הצילומים הנבחרים יועברו אליכם לאחר עיבוד דיגיטלי מקצועי וקפדני. 

שלושה דברים שלא ידעתם על צילום תדמית:

 

1. מצלמה, משוכללת ככל שתהיה, אינה יכולה להבטיח תוצאות טובות. הגורם המשמעותי ביותר הוא הצלם והיכולת שלו לגרום לך לתת בו אמון ולהרגיש נוח מול המצלמה.

 

2. שני צילומי פורטרט, גם אם צולמו בהפרש של שניה זה מזה, לעולם לא יראו אותו הדבר. תמיד יש איזה קמט צחוק בזוית הפה או מבט משמעותי בעיניים שעושים את כל ההבדל.

 

3. איפור, תאורה טובה וזוית צילום מחמיאה ישפרו את הסיכויים להוציא אתכם במיטבכם.

  • Facebook